Fotel przy kominku

Temat: Pierwszy raz samolotem..
" />takich małych przedmiotów jak guziki czy spinki do włosów wykrywacz metali nie wykrywa, ja zawsze ide na lotnisko normalnie, tz mam zegarek, pasek do spodni, tela, branzoletke itp i przed bramkami to ściągam i wkładam do koszyczka, ostatnio jak leciałem to kazali jeszcze buty ściągać (wszystkim). Co do bagażu, to ja miałem walizkę o wadze coś 29kg to mi dali tylko naklejke "heavy 30" i tyle. Polecam do walizek zakładać takie małe kłudeczki, masz większą pewność, że nikt ci nic nie zwinie z torby przy ładowaniu do samolotu, a poza tym nie otwoży się torba. w samolocie za kolę w puszce zapłacisz ok 8 zeta, więc kupuj na za bramkami (też drogo, ale nie tak jak w samolocie) poza tym za bramkami jest strefa wolnocłowa, więc można sobie kupić np perfumy taniej. Na pokładzie, podczas startu i lądowania nie można mieć właczonej żadnej elektroniki, ale gdy zgaśnie kontrolka "zapnij pasy" włączaj co chcesz poza telem (chyba że masz tryb offline/samolotowy tak jak ja). Możesz się zapytać stewardesy, czy możesz wejść do kabiny pilotów. Ja byłem tam ze 3 razy, ale to było pare lat temu.

PS jak masz laptopa ze sobą, to do kontroli musisz go wyjąć z torby na lapka i położyc go obok niej (też na taśmie)
Źródło: alk1b40.nastolatek.pl/forum/viewtopic.php?t=27482Temat: Śmietnik w oparach absurdu czyli sprawy żydowskiejCiągWtórny
" />aaaa zapomniałam wyżej napisać....ucztę wieczorną/coby zagłuszyć szum wody/...sobie sprawiłam .....Andre Rieu......poczynając od Hava Nagila....a na Shostakovich,second waltz...skonczyłam.....Rita a w Amsterdamie to taki był koncert...,że ja już planuję wyjazd.......się wtedy spotkamy ja przylatuję prywatną komunikacją zastępczą---lotniczą--
zobaczę te pola hiacyntów...wiatraków....tulipanów.....zakupię kilka ton sadzonek tejże roślinności ....na kwiatowej giełdzie....ha wiem---jak się uskutecznia takie tranzakcje.....zasadzę obszary nadwiślańskie od samej Baraniej Góry do Bałtyku.... i obszadzę wszystkie dopływy i z prawej i z lewej strony.....a co a niech będzie kolorowo........Kolorowe jarmarki i słoneczne zegarki....piejące koguciki......!!!pust wsiegda budiet sonce...pust wsiegda budiet niebo......pust wsiegda budu ja....!!!!!
Źródło: fzp.net.pl/forum/viewtopic.php?t=3833


Temat:

Rozpoczynamy niezwykłą misję, w której i Ty możesz wziąć udział. Aby tak się stało powinniśmy Cię zobaczyć 17 lutego 2007 w hali przy ulicy Lotniczej w Legnic. Właśnie tam, w tym dniu o godzinie 18.00 rusza najbardziej niecodzienny cykl imprez pod wspólnym hasłem :

EXPLORATION

Zajmiemy się na nich odkrywaniem wszelkich aspektów tego co nas otacza. Każda kolejna impreza będzie określana nazwą kolejnej planety naszego układu Słonecznego, by w sytuacji sukcesu tej serii za kilka lat opuścić nasz układ i udać się daleko poza niego. Jak prosto jest się domyśleć , podróż tą - zarówno w czasie i przestrzenie - rozpoczynamy u siebie w domu , co znaczy że pełna nazwa tej imprezy nazywa się :

EXPLORATION : EARTH

Na to spotkanie zaprosiliśmy żywą legendę muzyki klubowej , znanego m.in. z imprez MAYDAY oraz LOVE PARADE . Swoją obecnością zaszczyci nas sam WESTBAM Niemcy (44/322) i zaprezentuje swojego gorącego seta. Kolejnymi gośćmi EXPLORATION : EARTH będą równie znakomici przedstawiciele polskiej sceny klubowej : CARLA ROCA , BOOMBEL , SOUNDPLAYERS oraz SYSTEM ONE. Do tego cała załoga SOUNDTRADE TECHNOLOGY z naszym najsprawniejszym manualnie artystą CRAZY CUTS’em na czele . Do tego V_VALDI , RYGAR , RODRIGEZZ ANEX i nasz znakomity głos MC KUBA ARENDT
Za wizualizację odpowiada VISUAL ONION i uwierzcie mi że sztab ludzi już teraz pracuje nad tym , żeby obrazy te jeszcze długo po imprezie zostały Wam w głowie.

Obiekt w ten dzień zostanie przygotowany w zupełnie niecodziennym stylu , a zapewniam że każda kolejna edycja będzie przygotowana z jeszcze większym rozmachem.

Zapraszamy Was wszystkich w tę niezwykłą podróż . Zegar już powoli odlicza czas do startu…

MIEJSCE: HALA OSIR , ul LOTNICZA , LEGNICA
DZIEŃ: 17 LUTY 2007
GODZINA: 18:00……OPEN, 19:00……START, 06:00……STOP

LINE UP :
- WESTBAM
-CRAZY CUTS
-CARLA ROCA

-BOOMBELL
-SOUNDPLAYERS
-RYGAR
-V_VALDI
-RODRIGEZZ

-ANEX
-SYSTEM ONE
-MC KUBA ARENDT

Bilety do nabycia będą od stycznia 2007, info wkrótce!
Żródło : FTB.pl
Źródło: cmf-team.info/index.php?showtopic=7308


Temat: Szok, przerażenie, panika.. Za co tyle?

Wolę kupić Maybaha i dostać zegarek firmowy :mrgreen:

No ba, gdybym miał tak zasobny portfel, kupiłbym sobie samolot Gulfstream IV zamiast 'lotniczego' zegarka. :mrgreen:

Źródło: lubforum.pl/index.php?showtopic=742